Skip to content
„Purple Witty Fox“: nauja „Brain Games“ dėlionių linija

„Purple Witty Fox“: nauja „Brain Games“ dėlionių linija

Latvijoje duris neseniai atvėrus naujai gamyklai „Folded Box“, Baltijos šalyse nuo šiol galime tikėtis naujovių stalo žaidimų, galvosūkių ir dėlionių pasaulyje. „Brain Games“ parduotuvėse jau dabar galima įsigyti ir visiškai naujų, ypatingą pridėtinę vertę turinčių dėlionių „Purple Witty Fox“.

Nauja galvosūkių produktų linija „Purple Witty Fox“

Purple Witty Fox„Esame gerai žinoma įmonė ir iki šiol savo dėmesį daugiausia skyrėme stalo žaidimams – siekėme išleisti, lokalizuoti ir supažindinti su stalo žaidimų pasauliu kuo platesnę auditoriją. Neseniai atidarytos gamybos patalpos Rygoje mums suteikė galimybę pradėti naują produktų liniją „Purple Witty Fox“, kuri taip pat apima ir dėliones“, sako „Brain Games Publishing“ generalinis direktorius Egils Grasmanis.

„Purple Witty Fox“ yra nauja produktų linija, kurios tikslas – kurti galvosūkių žaidimus šeimoms ir draugų kompanijoms, norinčioms atitrūkti nuo ekranų ir kokybiškai praleisti laiką su savo artimaisiais.

Purple Witty Fox

Mūsų šūkis – „mes neparduodame ir nepristatome oro“. Tai reiškia, kad įprastas dideles dėlionių dėžutes pakeitėme mažesnėmis, iki pat viršaus užpildytomis detalėmis. Šios dėlionių dėžutės yra kompaktiškesnės ir lentynose užima mažiau vietos.

Taip pat didžiuojamės galėdami į šio kūrinio kūrimą įtraukti ir vietos menininkus, o tai padeda dar labiau atskleisti jų talentą.

Purple Witty Fox dėlionės

Veronika Blyznyuchenko™ ir parama Ukrainai

Veronika Blyznyuchenko

Pirmajame „Purple Witty Fox“ dėlionių leidime pristatomi jaunos ukrainiečių menininkės Veronikos Blyznyuchenko darbai. Jūs galite ne tik džiaugtis spalvingais jos paveikslais dėlionės pavidalu, bet ir prisidėti prie kilnaus tikslo, nes už kiekvieną pirkinį dalis gautų pajamų atitenka nuo karo nukentėjusių ukrainiečių reabilitacijai.

Pinigai skiriami Kijeve įsikūrusiam „Olimpiniam reabilitacijos centrui“, kuris kas mėnesį padeda daugiau nei 100 pacientų dėl raumenų ir kaulų sistemos traumų, neurologijų, sportinių traumų, galūnių amputacijų, šautinių žaizdų, atsigavimui po operacijų.

Veronikos tapyba pasižymi originalia maniera, primenančia Art Nouveau stilių, kurioje itin ryškiai atsiskleidžia tradicinės ukrainietiškos dailės šaknys. Jos paveiksluose vaizduojami spalvingi fantazijų pasauliai. Ji naudoja įvairias technikas, o pirmenybę teikia akvarelei ir aliejinei tapybai.

Veronika yra kilusi iš Charkivo. Po pirmosios karo dienos, kai jos gimtasis miestas buvo stipriai subombarduotas, ji su jaunesniuoju broliu prisiglaudė Portugalijoje, Kaškaiše. Kelionė į Portugaliją buvo sunki ir truko 10 dienų. Šiuo metu ji vis dar gyvena Kaškaišo mieste, aktyviai tęsia savo darbą, o įkvėpimo semiasi iš Portugalijos kultūros ir gamtos. Labai vertinama naujuose namuose, ji buvo pakviesta į keletą vietinių parodų, o jos darbai jau puošia daugybę privačių kolekcijų visame pasaulyje.

donation-sticker-LT.png__PID:ecb5abf8-5e08-4811-8252-c653142e5e05

„Tai neįkainojamos įkvėpimo akimirkos, kai aš, kaip menininkė, perteikiu savo vidinę būseną drobėse. Gryno įkvėpimo recepto nėra, todėl tomis akimirkomis, kai ateina šis nepažįstamas epifanijos jausmas, pagrindinė menininko užduotis yra peržengti ir įnešti į gyvenimą šviesių impulsų, nepraleisti progos“, – sako V. Blyznyuchenko.

Pirmoje serijoje yra dešimt skirtingų dėlionių, atspausdintų su menininkės darbais. Visos dėlionės turi po 1000 detalių.

Purple Witty Fox

Purple Witty Fox dėlionės fragmentas

Gamtos magija Mārtiņš Plūmes fotografijose

Be galvosūkių su ukrainiečių menininko darbais, „Purple Witty Fox“ siūlo ir Latvijos fotografo Mārtiņš Plūmes užfiksuotų gamtos vaizdų seriją.

Plūmes fotografo karjerą pradėjo 2003 m. Jis yra vestuvių, šeimos ir aktų fotografas, jo darbai publikuoti „National Geographic“, „Playboy“, „Shape“, „FHM“ ir kt.

Laisvalaikiu Mārtiņš daug keliauja ir savo nuotykius įamžina nuotraukose. Jis sako, kad prigimtinė tiesa yra viso grožio pagrindas, todėl jo nuotraukose visa savo šlove vaizduojamos įvairios gamtos scenos.

Pirmame leidime išleista dešimt dėlionių su Mārtiņš nuotraukomis – šešiose iš jų yra Latvijos gamtos vaizdai, o keturiose užfiksuoti jo užsienio kelionių kadrai.

Purple Witty Fox dėlionės

Kitas straipsnis Populiariausi 2022 metų stalo žaidimai – TOP 10

Palikti komentarą

Komentarai turi būti patvirtinami prieš juos publikuojant

* Reikalingi laukai