Skip to content
❄️Kalėdiniai stalo žaidimų rinkiniai 🎄 PIRK DAUGIAU DOVANŲ – IŠLEISK MAŽIAU!
❄️Kalėdiniai stalo žaidimų rinkiniai 🎄 PIRK DAUGIAU DOVANŲ – IŠLEISK MAŽIAU!
Kalėdinių dovanų gidas: stalo žaidimai dviems

Kalėdinių dovanų gidas: stalo žaidimai dviems

Ar daugumą savo vakarų leidžiate su mylimuoju, šeimos nariu ar kambarioku? Ar bandote sugalvoti, ką jiems padovanoti? Liaukitės sukti galvą ir padovanokite stalo žaidimą! Jūsų vakarai taps smagūs ir žaismingi, o stalo žaidimas neš džiaugsmą jums abiems dar ilgus metus.

Dviems žaidėjams tinkamų žaidimų yra pačių įvairiausių: nuo paprastų abstrakčių kūrinių iki sudėtingų teminių nuotykių, kurie truks valandų valandas. Be to, daugelis žaidimų, sukurtų didesniam žaidėjų skaičiui, tinka ir dviem žaidėjams.

Žaidimai, sukurti dviem žaidėjams

Klask yra aktyvus stalo žaidimas su paprastomis taisyklėmis – tobulas laisvalaikio praleidimo būdas be ekranų, skirtas žmonėms, kurie nemėgsta tradicinių stalo žaidimų ar neturi noro juos žaisti. Danijoje sukurtas Klask yra nepaprastai įtraukiantis ir puikiai pagamintas žaidimas, kuris pakels jus ant kojų!

KLASK stalo žaidimas viems

KLASK stalo žaidimų festivalyje PineCon 2022

Codenames Duet yra žaidimas geriausiems šnipams, kurie nori savo vakarus apgaubti paslapties šydu. Šio populiaraus žaidimo versija dviems reikalauja bendradarbiavimo tarp dviejų šnipų – šie ieškos žodžio, kuriuo galėtų suteikti naudingos informacijos apie konkrečias ant stalo esančias kortas. Jei prie žaidimų vakaro prisijungs draugai, Codenames Duet jūsų nenuvils – jį galima žaisti ir pasidalinus į dvi komandas!

Stalo žaidimas dviems - Codenames Duet

Kartu link pergalės

Jei nesate pernelyg pavargę nuo koronaviruso pandemijos, pamėginkite Pandemic, šaunų bendradarbiavimo žaidimą. Dabartinė situacija pasaulyje tik pridės žaidimui tikroviškumo – kokius sprendimus priimsite, kai visoje planetoje kyla nauji viruso židiniai, o žmonija tuoj nebevaldys situacijos? Pandemic – aktualus žaidimas su nuostabiais komponentais ir keliais sudėtingumo lygiais. Žaidėjai gali aptarti visus ėjimus kartu, o pergalės džiaugsmą ir pralaimėjimo skausmą dalinsis visi!

Pandemic stalo žaidimas

The Mind – puikus žaidimas visiems, kuriems patinka skaityti mintis (ar bent jau bandyti tai padaryti)! Žaidimo tikslas – visiems žaidėjams atrasti bendrą kalbą… nekalbant ir nesidalinant užuominomis. Žaidžiant The Mind reikės didėjimo tvarka dėti kortas, tačiau kuo ilgiau žaisite, tuo sunkesnis žaidimas taps – bet žaidėjai gaus daugiau gyvybių ir svaidomųjų žvaigždučių. Ar toli nueisite? The Mind Extreme perkels žaidimą į dar aukštesnį lygį ir pasiūlys dar daugiau iššūkių.

The Mind Extreme

O jei ramų vakarą norite paversti nuotykinga kelione, ieškokite EXIT žaidimų, kurie atvers duris į pabėgimo kambarį jūsų namuose! Šie žaidimai reikalauja bendradarbiavimo ir loginio bei kūrybinio mąstymo; be to, žaidėjai jaučia tą patį nerimą, jaudulį ir norą pabėgti kaip ir tikrame pabėgimo kambaryje. EXIT žaidimai yra mažo formato, juos lengva pasiimti į kelionę.

Exit žaidimų serija

Draugiška akistata

Sparnuotieji yra tikras aukso grynuolis! Žaidimo dizainas atims jums kvapą – Sparnuotųjų žaidimo detalės aukščiausios kokybės, o techninis dizainas pirmos klasės! Žaidimą galima žaisti ir su strategais, medžiojančiais pergalę, ir su žaidėjais, kurie tiesiog nori pritraukti gražių paukščių į savo gamtos draustinį. Ėjimo metu galite atlikti vieną iš keturių veiksmų – kol yra atliekamų veiksmo kubelių. Sparnuotieji pasiūlys nuostabią patirtį žaidėjams – be to, išmokys jus keleto dalykų apie įvairius paukščius.

Žaisdami Splendor žaidėjai turės rinkti brangakmenius, už kuriuos pirks plėtros kortas. Ėjimo metu žaidėjas gali paimti tris skirtingų spalvų brangakmenius, du vienos spalvos brangakmenius, už turimus brangakmenius įsigyti plėtros kortą ar užsirezervuoti plėtros kortą ateičiai. Splendor – greitas žaidimas su paprastomis taisyklėmis ir gražiais komponentais, kuris atrodys tobulai kiekvieno stalo žaidimų entuziasto lentynoje!

Splendor

Carcassonne yra nepaprastai populiarus visame pasaulyje, ir ne be priežasties – jį mėgsta visų amžiaus grupių žaidėjai. Savo ėjimo metu žaidėjai ištraukia vieną atsitiktinę kortelę ir padeda ją ant stalo, kur prijungia prie anksčiau padėtų kortelių. Tada žaidėjas gali padėti žmogiuką ir taip užimti, pavyzdžiui, ant kortelės nupieštą miestą. Carcassonne yra daug būdų rinkti taškus, be to, žaidimas turi begalę papildymų, su kuriais tampa dar įdomesnis. Šis neseniai atsinaujinęs žaidimas – šiuolaikinė klasika, jau ištisus dešimtmečius neprarandanti savo vertės.

Carcassonne stalo žaidimas

Darbininkų dėliojimo žaidimas Stone Age grąžins žaidėjus į akmens amžių, kur jiems teks pasistatyti trobesius. Norėdami tai padaryti, žaidėjai turės rinkti resursus ridenant kauliukus – bet reikia nepamiršti ir pamaitinti gentainių! Įsigijus kortų galėsite patobulinti savo kaimą. Kadangi kauliuko rezultatas nenuspėjamas, žaidėjas gali įsigyti ir įrankių, kurie padės užtikrinti reikiamą baigtį.

Stone Age

Ankstesnis straipsnis Kalėdinių dovanų idėjos: stalo žaidimai paaugliams
Kitas straipsnis Kalėdinių dovanų idėjos: stalo žaidimai vakarėliams

Palikti komentarą

Komentarai turi būti patvirtinami prieš juos publikuojant

* Reikalingi laukai