Skip to content

Atsiliepimai

Šiame rasite mūsų klientų atsiliepimus apie jų pirktas prekes.
Based on 270 reviews
91%
(247)
4%
(12)
2%
(6)
1%
(2)
1%
(3)
Ticket to ride

Šis žaidimas atvėrė man kelią į žaidimų pasaulį. Turbūt nėra tokio žmogaus kuriam jis nepatiktų. 🙂

V
Flamecraft
Vytenis
Jei Studio Ghibli išleistų žaidimą

Norisi sužaisti vis iš naujo nes: A) atpalaiduojantis žaidimas - mažai konkurencijos ir B) norisi ištraukti korteles kurių dar nematei ar matytas peržiūrėt iš naujo :) iliustracijos nerealios + labai kokybiški žaidimo elementai (vien ko vertas kilimėlis!)

G
Sparnuotieji
Gytis Raubūnas
Rekomenduoju visiems

Nuostabus žaidimas. Pradėjus žaisti negali sustoti. Žaidimas puikiai veikia bet kokio skaičiaus grupėje nuo 2 iki 5. Visi draugai, kurie yra supažindinami su žaidimu, jį įsimyli.
Taip pat yra du nuostabūs papildymai, su kuriais žaidimas įgauna puikių ir reikalingų dalių pagyvinti žaidimą.

E
Flamecraft
Evaldas

Mieliausias žaidimas kokį teko laikyti rankose. Ilgai lauktas kol pasieks mano lentyną!

Puikus žaidimas visai šeimai

Nuostabus žaidimas, labai įtraukiantis, tiek mažus, tiek didesnius šeimos narius. Be galo gražus, o jei dar yra prijaučiančių magijai ir drakonams, tai iš viso - tobulas.

M
Catan (LT)
Martynas
Vienas geriausių :)

Nerealus žaidimas. Lengva išmokti žaisti ir labai įtraukiantis. Ir žaidimo trukmė iki 1 val.
kadangi kiekvieną kartą perdeliojamas žemėlapis, tai kiekvienas žaidimas skiriasi. Tuo pačiu yra daug skirtingų variantų siekti pergalės, tai nėra taip kad visi identiškais būdais siektu jos.
Su šeima iki 4 ryto žaidėm. :))

Apie žaidimą ,,What do you meme? Family edition,,

Apie šį žaidimą ilgai svarsčiau - pirkti ar nepirkti? Bet nusipirkau ir man labai patiko! Tikrai apsimoka nusipirkti ir pažaisti šį nuostabų žaidimą, nes galima labai daug pasijuokti ir lavinti anglų kalbą:) Labai rekomenduoju, nes atrinkti labai geri paveikslėliai ir gerulės antraštės! Žaidimas neatsibosta ir neprailgsta. Rekomenduoju neabėjot ir įsigyti šį stalo žaidimą linksmiems ir įdomies pasisėdėjimams su šeima ar draugais!!!

Tiek vienam tiek su kompanija

Gloomhaven JOTL yra vienas smagiausiu kompanijos tipų žaidimų. Jei kas negali sau leisti nusipirkti pilnos Gloomhaven versijos ar nežino ar Gloomhaven jums, mano siūlymas pamėginti šį mažesnį brolį. Mano patirti su Gloomhaven prasidėjo nuo pilnos kompiuterinės versijos. Pabandęs ją nusprendžiau išmėginti šią versiją dėl pinigų stygiaus. Tikrai nenusivyliau. Pirmą kartą žaidimą pradėjau žaisti su žmona, tačiau jai šis žaidimas nepatiko dėl jai per sudėtingos veikėjų mechanikos. Veikėjų galia priklauso nuo tam tikrų skirtingų kortų, tad gali tekti pasukti galvą kaip jas teisingai išnaudoti.
Žmonai „atkritus“ teko žaisti vienam (taip galima žaisti solo valdant bent jau 2 veikėjus). Tai turbūt pirmas toks įtraukęs kompanijos žaidimas. Veiksmas, istorija, valdymas paliko tikrai gerą įspūdį. Deja žaidimo vienas nebaigiau dėl laiko stygiaus. Žaidimą vėl pradėjau žaisti suradęs dar pora draugų ir tada supratau, kad žaidimas nušvinta visai kitokiomis spalvomis, kai tenka prisiderinti prie kitų žaidėjų veiksmų. Visi nori kuo daugiau patirties, pinigų ir nemirti. Tenka ieškoti kompromiso arba būti savanaudžiu herojumi ir ieškoti naudos sau.
Žaidimas patiks visiems RPG fanams
Žaidimas nepatiks jei nepatinka investuoti laiką kompanijos žaidimui, nepatinka kortų mechanika atliekant tam tikrus veiksmus.
Mano įvertinimas 9/10
Žaidimas patiks visiems RPG fanams
Žaidimas nepatiks jei nepatinka investuoti laiką kompanijos žaidimui, nepatinka kortos mechanika atliekant tam tikrus veiksmus.
Mano įvertinimas 9/10

Labai originalus ir išskirtinis žaidimas. Turėsite sukurti savo civilizacija, pradedant nuo seniausių iki naujausių laikų. Kiekvieną veiksmą reikia gerai apgalvoti, nes jis gali atsiliepti ateityje. Žaidimas ne iš lengvų, bet labai įdomus ir įtraukiantis. Varžysitės su konkurentais įvairiuose srityse - kultūroje, technologijose ir žinoma kariuomenės galioje. Tapkite savo civilizacijos lyderiu, sukurkite imperja ir nugalėkite savo konkurentus.

Idealus draugų kompanijoje

Jau du metai kaip su draugais susitikę visada sužaidžiame šį stalo žaidimą! Neatsibosta, nes reikia ir kūrybiškumo. Lengvai žaidžiamas, įdomus, tinka šeimai ir draugų kompanijai! Rekomenduoju

J
EXiT: Faraono kapas
Jurgita Majauskiene

Žaidimas buvo įdomus. Patiko žaisti kartu su visa šeima. Tiesa, teko pasukti galvą ir kartais pasinaudoti užuominomis.

I
Black Stories Real Crime
Ignė Dapkevičiūtė
KITOS VERSIJOS GERESNĖS

Black stories žaidimai yra labai smagūs, bet būtent ši versija mums nepatiko, per sudėtinga ir ne taip įdomu kaip “shit happens” versija. Black stories žaidimai - nuostabus žaidimas žaidimų vakarui!

Labai smagus žaidimas 🙂

Puikus šeimos žaidimas

Gana lengvai įkertamos žaidimo taisyklės, gražus ir įdomus apipavidalinimas, šiek tiek trūksta didesnio konkurencijos jausmo, tačiau strateginis elementas gana įvairus ir žaidimas turi didelę pakartotinę vertę

P
Mansions of Madness: Second Edition (EN)
Pavel
Pavel

Mansions of Madness turi įtraukiančios istorijos ir mįslės, gražių figūrėlių, ir labai detalia iliustracija. Galima pajusti save tikru detektyvu.
Taip pat pora teigiamu atsilpimu apie žaidimą:
• Puiki pasakojimo patirtis
• Lengva išmokti
• Žaidimo atmosfera sukuria programa.

J
The Crew
Justinas
Metų užpildukas

Man, kaip 90-ųjų vaikiui, kurio vaikystė prabėgo su draugais ant asfalto lig pat sutemų kortom pliekant „durnių“ ar „tūkstantį“ šis žaidimas tapo tikrų tikriausiu metų atradimu. Paprastas kaip 2 kart 2. Kortų kaladė, knygutė ir keli žetonai. Bet ne veltui sakoma, jog tobulumas ir slypi paprastume. Gerai pagalvojęs, sulyginčiau šį žaidimą su gera knyga. Tik vietoj „dar vieną skyrių ir šiandienai užteks“ Jūs nė nedvejodami vėl ir vėl leisitės į dar ir dar vieną misiją, ieškant tos paslaptingosios 9-osios planetos. 50 skirtingų misijų, ribota komunikacija, pavojai tykantis už kiekvieno kampo (o gal turėčiau sakyti už kiekvieno kirčio) ir nepamirštami laimėjimai, kai atrodo šansų jau nebėra. Viso pasaulio stalo žaidimų gerbėjų simpatijas užkariavęs žaidimas, kuris tiesiog šuoliuoja geriausiųjų reitinge (šiuo metu 38 pasaulyje ir 3 tarp šeimos žaidimų).
Džiaugsmo kupinos dienos laukia ir tų, kurie šį žaidimą jau perėjo. Šiais metais pasirodo antroji dalis: misija - gilioji jūra. Joje į nuotykius ieškant kadaise nuskendusio žemyno leisimės legenda tapusio Nautilius kapitono Nemo pramintais keliais. Aš jau pasiruošęs, o Jūs?

D
Catan (LT)
Darius
labai geras zaidimas

Catan vienas geriausiu stalo zaidimu kas megsta strateginius zaidimus, unikalus, visada zaidimo lenta skirtinga ir idomi. siulau isigyti papildyma su laivais, tada galesite dar didesne ir idomesne trasa pasidaryti. Zaidimas 4iese gali trukti ir pora valandu. man asmeniskai patinka, kad zaidime yra ne vien sekme, bet ir loginiu mastymu strateginis zaidimas

V
Kluster
Vaida

Įtraukiantis, greitas, paprastas ir linksmas žaidimas. Universalus - puikiai tinka vakarėlio metu ir puikus būdas jaukiai praleisti vakarą su šeima. Kokybiški magnetai, kuo lygesnis paviršius, tuo smagiau žaisti.

B
Exit: Siaubo kambarys
Bernard Radivilovič

Exit: Siaubo kambarys

A
The Mind
Aurimas Jegorovas

Labai liuks kortu žaidimas. Greitas pristatymas. Siulyciau nusipirkti apsauginius užvalkalus kortom, nes kokybe nera pati auksčiausia.

L
Pegasas (skaidrus)
Ligita Baliukevičienė

Dėlionė dovanai, tai neišbandėme. Tačiau labai nusivyliau kad dėžutė atkeliavo gerokai aplamdyta ir net įplyšusi. Nežinau ar tokia buvo įdėta, nes užsakant rodė kad paskutinė prekė ar pasižeidė siuntimo metu neskai maza dėlionės dėžutė buvo įdėta i gerokai didesnę dėžę be jokio i tarpus pridėto popieriaus/plastiko kas apsaugotu

E
Kluster
Ernesta Zabulioniene

Kluster

L
Dixit Odisėja
Lukas Braziulis
Puikus visiems

Labai smagus žaidimas. Net ir tie, kurie retai žaidžia stalo žaidimus, greit perpranta šį žaidima ir gerai praleidžia laiką.

P
King of Tokyo (LT)
Paulius Å KELEVAS
Sumaištis Tokijuje

Tokijo mieste siautėja monstrai. Tiesiog aiškinasi santykius. Miestas ir jo gerovė jiems nerūpi. Kiekvienas jų nori tapti Tokijo karaliumi (turbūt nesveikas noras vadovauti kamuoja juos), o jūsų užduotis vadovauti monstrams.( tai labai sveikas ir pagirtinas noras). Taigi kiekvienas žaidėjas pasigriebia po vieną jam labiau patinkantį monstrą ir pirmyn.

Žaidime šeši monstrai, taigi gali dalyvauti max šeši žaidėjai. Nors monstrų išvaizda skirtinga, bet jie neturi jokių specialių savybių (bet jeigu labai reikia, tai yra žaidimo papildymas su savybėmis) , taigi pradžioje visi pradeda vienodomis sąlygomis. Lygybė – brolybė. Bet čia jau ir baigiasi brolybė, nes laimės tik vienas. Tas kuris pirmas surinks 20 pergalės taškų arba nudobs visus konkurentus. Kokią strategiją jūs pasirinksite priklauso tik nuo jūsų ir esamos situacijos vertinimo. Abejais būdais galima laimėti. Žaidimą sukūrė Richard Garfield – taip taip tas pats Garfield, kuris sukūrė MTG. Žinoma panašumo, tai jokio nerasite su legendiniu kolekciniu žaidimu, bet………………KOT – tikrai geras ir smagus žaidimas. Bent jau man ir daugumai žaidėjų su kuriais žaidžiau patiko ir užkabino jau nuo pirmos partijos. Iš esmės tai vakarėlio žaidimas, kuriame daug kauliukų ridenimo, daug interakcijos, nemažai randomo. (vis dėlto kauliukai gi). Pats vyksmas paprastas. Jami 6is kauliukus – rideni. Gali dar du kartus perridenti. Gali norimus kauliukus pasilikti, perridenti tik tuos kuriuos nori. Taigi renkam norimas kombinacijas. Taigi galima rinkti taškus, galima atakuoti, galima gydyti savo monstrą, jei jis sužeistas, galima kaupti energijos kristalus, kad už juos nusipirkti kažkokį patobulinimą („upgrade” kortos. Pvz, rideni ne 6is o 7is kauliukus, ar turi daugiau gyvybės, ar turi šarvą nuo vieno sužeidimo).

Kaip jau minėjau galimybių ir strategijų yra ne viena. Galima žaisti taikiai – kaupti energiją, pirkti patobulinimus ir tiesiog stengtis išridenti taškus. O galima kaip tik stengtis visus pribaigti ir tokiu būdu laimėti. Ne kartą matyta situacija, kai žaidėjui trūksta kokio 1o taško iki pergalės, bet deja jis nesirūpino tinkamai nuosavo monstriuko sveikata ir jis palieka šią ašarų pakalnę (šiuo atveju kalną). Taigi visada rūpinkitės augintinio sveikata. Nors žaidimo taisyklės paprastos ir lengvai perprantamos, nors yra „randomas” ir kauliukai, visgi žaidime strategija yra. Pvz nuo pat pradžių nelįsti į Tokijų. Nuo pat pradžių rinkti taškus arba kaip tik kaupti energijos kristalus, kad įsigyti naudingų patobulinimų ir tik tada pradėti siautėti. Arba kaip tik stengtis kuo labiau prilupti priešininkus, kad jų pagrindinis užsiėmimas būtų – gydyti savo monstrą. ( o kai gydai monstrą, nebus kada pulti kitus ar rinkti taškus). Jau sužaidžiau labai nemažai partijų, gal per 50 ir žaidimas nenusibosta.

Tai ir vakarėlio žaidimas ir žaidimas šeimai. Jį gali žaisti visa šeima, sugebės žaisti tiek “didelis” tiek “mažas” (“mažas” nuo 8 metų).
Išvada – maestro Richard’as Garfield’as parodė, kad ne iš kelmo spirtas (turbūt iš kažkur kitur spirtas) ir sugeba kurti įvairių žanrų žaidimus. Jei norite smagaus, greito snukiadaužio tai šis žaidimas jums tiks.
Tinka ir stalo žaidimų naujokams. Išbandžiau.

P
Bang! Dice Game
Paulius Å KELEVAS
Bang! The Dice Game. Susišaudymas laukiniuose vakaruose

Laukiniai vakarai, susišaudymai, šerifas, banditai, išdavikai. Kažkur jau visa tai labai girdėta. AAAA, taip, yra toks žaidimas Bang! Card Game. Tai štai šiame žaidime, taip pat tie patys personažai, tik viskas vyksta greičiau, dinamiškiau na ir…………..indėnų strėlės. Jų gaus visi :P

Bang! The Dice Game – tai to pačio kortinio Bang, kauliukų versija. Ir reikia pasakyti, todėl ir sakau – labai vykusi versija. Dabar tai jau tikrai “party” žaidimas. Jeigu kortinis Bang, buvo kaip ir “party”, bet pagal savo trukmę, nelabai tilpo į šią kategoriją, tai Bang dice telpa. Tetrunka apie 10-15min. ir todėl pagrindinis Bang trūkumas – galimybė, kad iškrisite iš žaidimo ir teks laukti ir tik žiūrėti, kaip kiti žaidžia, nėra toks svarbus, nes laukimas nebus ilgas.

Laukiniuose vakaruose neramu. Siautėja gaujos, banditai – jokios tvarkos. Tvarkai palaikyti atsiųstas šerifas ir jo padėjėjas (-ai). Banditams tai, beabejo nepatinkia, taigi žaidime jų tikslas nudėti šerifą. Šerifo ir jo padėjėjų tikslas nudėti banditus, ir priedo dar labai neaiškią ir neapsisprendusią asmenybę – išdaviką. Išdaviko tikslai sudėtingiausi ir sunkiausiai pasiekiami – jis apsimeta tai , kad jis už šerifą, tai vėl – kad jis už banditus. Jo tikslas, kad visi išsišaudytų ir, kad jis vienas liktų su šerifu, ir tada, žinoma, nudėtų šerifą.

Tai kortinio Bang! – “light” versija. Viskas greičiau, dinamiškiau , paprasčiau. Jeigu kortinį Bang žaisti su visiškais stalo žaidimų naujokais nerekomenduotina (tikrai bandžiau, ir tikrai buvo blogai), tai kauliukinį galima drąsiai. Tai get a way žaidimas. Tai vakarėlių žaidimas, bet patinka ir rimtiems, visokių žaidimų bandžiusiems žaidėjams. Tai linksmas, konfrontacinis žaidimas su slaptomis rolėmis. Žinoma, kas yra kas labai greitai paaiškėja, nes jeigu ilgai slapukausi ir apsimetinėsi, kad esi šerifo draugas (o pats esi visiškas banditas) – tai geruoju nesibaigs. Vistiek kas nors nudės – ar padėjėjai, ar saviškiai – banditai. Nes jie gi nežino, kad tu savas. . Jeigu nori kažko greito ir trumpo, nuotaikingo – žaisk Bang dice.