Skip to content

Privatumo politika

Privatumo politika

NEW MEDIA PUBLISHING, UAB svetainėje www.brain-games.lt lankytojų gali būti prašoma pateikti asmeninę informaciją bei demografinius duomenis. Pateikdami asmeninę informaciją www.brain-games.lt, jūs kartu sutinkate ir leidžiate NEW MEDIA PUBLISHING, UAB administracijai naudoti ir tvarkyti šią informaciją bei duomenis pateikiant Jums informaciją, norint susisiekti su Jumis ar svetainės vidinei statistikai tvarkyti. Siekiant užtikrinti įmonės interneto svetainės lankytojų privatumo apsaugą NEW MEDIA PUBLISHING, UAB stengiasi imtis visų reikalingų apsaugos priemonių apsaugoti pateiktus duomenis nuo neteisėto sunaikinimo, pakeitimo, atskleidimo ir neleistino naudojimo. 

Elektroninėje parduotuvėje apmokėjimai apdorojami naudojantis makecommerce.lt platforma, kurios valdytojas Maksekeskus AS (Niine 11, Talinas 10414, Estija, reg. nr.:12268475), todėl Jūsų asmeninė informacija, reikalinga mokėjimo įvykdymui ir patvirtinimui, bus perduodama Maksekeskus AS.

Teisėtumas

Bet kokia šioje svetainėje pateikta informacija, įskaitant bet kokią finansinę informaciją, yra skirta tik informaciniams tikslams. Įmonė neįsipareigoja taisyti nurodytų informacijos trūkumų ar pildyti trūkstamų duomenų, išskyrus atvejus, kai tai imperatyviai nustato Lietuvos Respublikoje galiojantys įstatymai ar kiti teisės aktai. Svetainės savininkas pasilieka teisę bet kuriuo metu reklamuoti, keisti ar panaikinti svetainėje esančią informaciją. NEW MEDIA PUBLISHING, UAB svetainėje www.brain-games.lt yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto svetaines. NEW MEDIA PUBLISHING, UAB nėra atsakinga už tokių interneto svetainių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo metodus.

KAS YRA SLAPUKAI?

Slapukas yra nedidelis tekstinis failas, siunčiamas į jūsų kompiuterį ar mobilųjį įrenginį, kai lankotės svetainėje, ir kurį svetainė saugo jūsų kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje, kai atidarote svetainę. Kiekvieną kartą, kai lankotės, slapukai siunčiami atgal į pagrindinį puslapį arba į kitą svetainę, kurioje atpažįstamas slapukas. Slapukai veikia kaip konkrečios svetainės atmintis, leidžiantys šiam puslapiui prisiminti jūsų kompiuterį kitą kartą lankantis, įskaitant slapukus, kurie gali prisiminti jūsų nustatymus arba pagerinti vartotojo patogumą. Daugiau informacijos apie slapukus, taip pat kaip juos valdyti ar ištrinti, rasite www.aboutcookies.org .

GOOGLE ANALIZĖ

UAB NEW MEDIA PUBLISHING brain-games.lt svetainėje yra slapukų, kuriuos sukūrė „ Google Analytics“ - „Google Inc.“ sukurta programa. „Google Analytics“ slapukų naudojimo tikslas yra pagerinti brain-games.lt svetainės turinio kokybę ir pritaikyti turinį vartotojų poreikiams. Daugiau apie „ Google Analytics“ paslaugų teikimo sąlygas galite sužinoti apsilankę http://www.google.com/analytics/terms/us.html . Jei nenorite, kad UAB „NEW MEDIA PUBLISHING“ gautų informaciją apie jūsų veiklą brain-games.lt svetainėje, turite išjungti „Google Analytics“ atsisakymo naršyklės priedą ( https://support.google.com/analytics/answer/181881 ). Šis priedas bendrauja su „Google Analytics“ „JavaScript“ (ga.js), nurodydamas, kad duomenys apie aptariamą apsilankymą svetainėje neturėtų būti siunčiami „Google Analytics“.

KAIP IŠJUNGTI SLAPUKUS?

Jei norite, galite valdyti ir ištrinti slapukus. Skaitykite daugiau čia: aboutcookies.org . Galite ištrinti visus slapukus iš savo kompiuterio ir galite nustatyti, kad dauguma naršyklių blokuotų slapukų įterpimą jūsų kompiuteryje. Tačiau šiuo atveju turėsite rankiniu būdu koreguoti nustatymus kiekvieną kartą apsilankydami svetainėje, be to, kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.

Autorinės teisės

Šioje svetainėje naudojamas NEW MEDIA PUBLISHING, UAB įmonės pavadinimas bei logotipas „Brain-games" yra registruotas, savininkų išimtines teises saugo Lietuvos Respublikoje galiojantys įstatymai ir kiti teisės aktai. NEW MEDIA PUBLISHING yra registruotas įmonės vardas, saugomas Lietuvos Respublikos įstatymų ir kitų teisės aktų. Kiti šioje svetainėje esantys prekių ir paslaugų ženklai, logotipai ir žymenys išimtine teise priklauso šių prekių ir paslaugų ženklų, logotipų, žymenų savininkams. Be jų išankstinio rašytinio sutikimo draudžiama naudoti svetainėje esančius ženklus, logotipus ir žymenis bet kuriuo Lietuvos Respublikos Prekių ženklų įstatymo, Lietuvos Respublikos Konkurencijos įstatymo ir kitų teisės aktų draudžiamu būdu ar forma.  

Nenugalima jėga (FORCE MAJEURE)
 UAB „NEW MEDIA PUBLISHING“ neatsako už atlikimo vėlavimą ar nevykdymą, ar kitokio pobūdžio gedimus, įvykusius dėl aplinkybių ir kliūčių, kurių mes negalime pagrįstai kontroliuoti, įskaitant, bet neapsiribojant streikais, vyriausybės veiksmais, karą ar kitus įvykius. nacionalinės didelio masto ekstremalios situacijos, terorizmo grėsmės ar veiksmai, aplinkos ar klimato anomalijos, trečiųjų šalių nesilaikymas, interneto ryšio sutrikimai ir kompiuterio bei programinės įrangos gedimai. Tokios nenugalimos jėgos atveju mes stengsimės kuo greičiau pašalinti vėlavimus.